Kasztany – jesienne skarby

Kasztany – jesienne skarby, których nie może zabraknąć w domu i przedszkolu. Kasztanami bawiły się nasze babcie i bawią się nasze dzieci. Błyszczące, piękne dające niezliczoną ilość możliwości kreatywnego wykorzystania w zabawach i pracy z najmłodszymi.
Podczas jednych z jesiennych zajęć dzieci z grupy „Biedronki” postanowiły wykonać z zebranych kasztanów: kasztanowe  ludziki, koniki, jeże  i wiele innych ciekawych stworków. Pomysły, wyobraźnia oraz fantazja dzieci doprowadziły do powstania pięknej wystawy ich prac w naszej sali. Dzieci wykonując ludziki ćwiczyły zręczność manualną rączek, a przy tym znakomicie się bawiły. W ten sposób przedszkolaki udowadniają, że jesień wcale nie musi być smutna.

 

Wychowawczyni Agnieszka Adamajć

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.