Wspominamy słowa Papieża Jana Pawła II

Miesiąc październik przypomina nam każdego roku o wydarzeniach związanych z osobą Jana Pawła II. Uczniowie klas I-III  uczestniczyli w zajęciach przybliżających postać papieża i wciąż aktualne w dzisiejszym świecie jego słowa „Człowiek jest tyle wart, ile może dać drugiemu!” Wykonali różnymi technikami prace plastyczne  ze słowami, cytatami oraz złotymi myślami  Jana Pawła II. Różnorodność form plastycznych, bogata wyobraźnia i inwencja młodych twórców sprawiły, że każda praca była wyjątkowa i niepowtarzalna. Wszystkie prace zostały wyeksponowane  na wystawach w klasach I-III. Niech słowa, cytaty oraz myśli przedstawione w pracach uczniów będą dla nas zaproszeniem do naśladowania Jana Pawła II.  

Wychowawcy klas I-III

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.