Zabawy z tablicą interaktywną

6- latki biorą udział w ciekawych zajęciach z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Rozwijają umiejętności przydatne w codziennym życiu, takie jak choćby współpraca i radzenie sobie w różnych sytuacjach. Tablica interaktywna służy nam do malowania obrazów, układania puzzli, przechodzenia przez labirynty, rysowania kształtów. Pozwala samodzielnie rozwiązywać zadania z natychmiastową oceną, często w postaci dźwiękowej. Absorbuje dziecko, angażuje jego zmysły – wzrok, dotyk i słuch. Programy multimedialne wykorzystujemy również podczas ćwiczeń i zabaw ruchowych. Oprócz wartości edukacyjnych tablica interaktywna daje możliwość aktywnej rozrywki, którą dzieci bardzo lubią.

Wychowawczyni: Wiesława Pakulniewicz

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.