Klasowy konkurs wiedzy o Polsce

W miesiącu listopadzie, w ramach obchodów rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, przeprowadzony został w klasie III konkurs wiedzy o naszym kraju. Celem konkursu było poszerzenie wiedzy z zakresu historii Polski oraz symboli narodowych, rozwijanie zainteresowań historią oraz kulturą naszego kraju oraz kształtowanie w uczniach postaw patriotycznych.  Uczniowie chętnie wzięli udział w konkursie, motywowali się wzajemnie do pogłębiania wiedzy oraz toczyli między sobą zdrową rywalizację. W związku z ogromnym zainteresowaniem konkursem został przeprowadzony dwukrotnie. Laureaci konkursu, którzy zdobyli maksymalną liczbę punktów to: Julia Kowalczyk, Julia Miłkowska, Alan Sutowicz, Piotr Mnich, Natalia Peciak, Paulina Płóciennik.

Wszystkim uczniom  serdecznie gratulujemy!

Wychowawca klasy

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.