Konkurs wiedzy dla uczniów klasy III – Znam bohaterów lektury „Dzieci z Bullerbyn” oraz ich przygody

Uczniowie klasy III,  po przeczytaniu lektury, poznaniu bohaterów oraz ich ciekawych przygód przystąpili do konkursu ze znajomości lektury.Wszyscy potrafili opowiedzieć przygody, ale czy pamiętali szczegóły? W dniu dzisiejszym mogli się o tym przekonać uczestnicząc w konkursie, który dla większości okazał się bardzo łatwy. Ale nie zawsze test łatwy wykonujemy bezbłędnie. Do laureatów konkursu należą osoby, które nie popełniły ani jednej pomyłki , a wśród nich są: Julia Kowalczyk, Julia Miłkowska, Paulina Płóciennik, Natalia Peciak, Malwina Mincewicz oraz Amelia Białek. Gratulujemy tak dobrej pamięci!

Wychowawca Brygida Steffen

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.