Smerfy przygotowują się na przyjście Mikołaja

U Smerfów trwają  wielkie przygotowania na przyjście Mikołaja. Od kilku dni małe przedszkolaki zadają pytanie: Czy przyjdzie do nich Mikołaj? Starają się być bardzo grzeczne, bo przecież Mikołaj przychodzi do grzecznych dzieci. Dziś postanowiły na przyjście Mikołaja ozdobić swoją salę. Z papierowych  elementów składały postać Mikołaja, którego nakleiły na kolorowe kartki. Chcą, aby przyszedł do nich uśmiechnięty Mikołaj, więc same dorysowały swoim Mikołajom uśmiechnięte buźki. W naszej sali pojawiła się choinka, którą małe Smerfy, sprytnie przyozdobiły. Z wielkim przejęciem, skupieniem i ogromną radością, zakładały na choinkę bombki i różne ozdoby choinkowe. Nasza sala wygląda pięknie. Z pełną  odpowiedzialnością stwierdzam, ze jesteśmy gotowi na przyjście. Mikołaja. Wierzymy, ze nas nie zawiedzie i pojawi się u nas już za kilka dni. Czekamy z niecierpliwością.

Wychowawczyni: Beata Kaszuba

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.