Baśniowy świat elfów

Nie ma chyba na świecie osoby, która nie znałaby opowieści o Świętym Mikołaju i jego pomocnikach elfach.  Elfy Świętego Mikołaja to nieocenieni pomocnicy, bez których Święta Bożego Narodzenia nie mogłyby się odbyć. To właśnie dzięki nim Mikołaj zawsze  na czas  dostarcza prezenty dla wszystkich dzieci na całym świecie. Uczniowie klasy drugiej  wybrali się do  baśniowej krainy elfów. Z zainteresowaniem wysłuchali opowiadania Ewy Hryszkiewicz „Baśniowy świat elfów”. Chętnie wypowiadali się na temat baśniowego świata elfów na podstawie lektury różnych książek i obejrzanych filmów. Uczniowie wykonali prace plastyczne przedstawiające kolorowe elfy, które wzbudziły  wiele pozytywnych emocji.

Wychowawca Kamila  Jakubowska

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.