Mikołaj odwiedza przedszkolaki

I oto nadszedł  długo wyczekiwany dzień, w którym dzieci jak zaczarowane same szybko wstały i bez żadnego ociągania przybyły do przedszkola. Pojawiły się w odświętnych strojach, z mikołajkowymi czapeczkami na głowach. Każde dziecko cały rok ciężko pracowało na to, aby właśnie w tym dniu spotkać Świętego Mikołaja i móc odebrać od Niego podarunek. Nasze przedszkolaki bardzo starały  się “być grzecznymi” i doskonale wiedziały, że Mikołaj “cały czas na nich patrzył”. Od samego rana, podekscytowane wyczekiwały Świętego, nasłuchując radosnego okrzyku “ho, ho, ho!”. Za każdym razem, gdy tylko otwierały się drzwi od sali wszystkie dzieci aż zatrzymywały oddech z wrażenia, co chwila patrzyły przez okna, czy już się zbliża. Gdy usiedliśmy na przygotowanych ławeczkach w pięknej mikołajkowej scenerii, nadszedł On… Święty Mikołaj. Przybył do nas w towarzystwie elfa. Ogromna radość i  zdziwienie pojawiły się na buźkach naszych milusińskich, że jednak jest … Mikołaj wśród nas. Atmosfera była magiczna. Każda z grup pięknym śpiewem podziękowała Mikołajowi za przybycie do nas. A Mikołaj w zamian obdarował każdego przedszkolaka prezentem. Radości nie było końca. Nasze przedszkolaki ogromnie cieszyły się z prezentów. Wizyta Mikołaja dostarczyła Im ogrom niezapomnianych wrażeń. Z wypiekami na twarzach, uradowane i pełne wrażeń wracały do domu, opowiadając Rodzicom o wizycie Mikołaja.

 ,,Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i za radość jaką podarowałeś naszym przedszkolakom. Do zobaczenia za rok!”

Wychowawczynie: Oddziałów Przedszkolnych

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.