Przygotowania Biedronek do świąt

Dzieci z grupy Biedronki na początku tygodnia otrzymały od Mikołaja niesamowity prezent. Święty Mikołaj zostawił w sali dla nich listy z zadaniami, które pomagają nam odliczać dni do Świąt Bożego Narodzenia. Każdego dnia przedszkolaki wyczekują momentu otwierania listu i niecierpliwie czekają na powierzone im zadanie. W jednym z listów Mikołaj poprosił o zrobienie długiego łańcucha na choinkę. Dzieci bardzo chętnie podjęły się zadania, a wspólna praca zrodziła pomysł zrobia klasowego konkursu na najdłuższy łańcuch. Była to fajna, zdrową realizacja podczas której, dzieci same nawzajem sobie pomagały i się dopingowały. W konkursie zostały wyłonione trzy najdłuższe łańcuchy, a wszystkie dzieci zostały obdarowane słodkim poczęstunkiem.

Najwięcej radości jednak dzieciom sprawiło połączenie wszystkich łańcuchów, które utworzyły jeden ogromny łańcuch. Będzie to w tym roku na pewno nasza najważniejsza dekoracja sali.

Wychowawca Agnieszka Adamajć

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.