Konkurs „Uzależnieniom STOP”

W ramach realizowanego w naszej szkole programu profilaktyki uzależnień „Sobą być – dobrze żyć”, 3 grudnia zorganizowany został  konkurs sprawdzający zakres wiedzy młodzieży o substancjach uzależniających i ich negatywnym wpływie na organizm człowieka. Przystąpiło do niego 24 uczniów z kl. VI – VIII. Wszyscy uczestnicy wykazali się dość dużą znajomością tematu, co pozwala mieć nadzieję, że znając konsekwencje sięgania po substancje uzależniające, postarają się ich w przyszłości unikać. Laureatami konkursu zostali:

I miejsce: Zuzanna Majchrzak kl. VIII

II miejsce: Julia Brajer kl.VI, Maja Pawlak kl. VII

III miejsce: Julia Goszczyńska kl. VIII

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy wiedzy.

Anna Turkowska

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.