Warsztaty plastyczne „Kartka Świąteczna”

W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia odbyły się w naszej szkole zdalne warsztaty plastyczne pod hasłem „Kartka Świąteczna”. Celem warsztatów było uwrażliwienie dzieci na sztukę, rozwijanie wyobraźni, zachęcanie do twórczej aktywności i ekspresji plastycznej oraz tworzenie warunków do integracji w formie wspólnego tworzenia. W warsztatach plastycznych wzięli udział rodzice oraz dziadkowie, aby wspólnie z uczniami wykonać piękną kartkę świąteczną. Przy dźwiękach kolęd powstawały niepowtarzalne  prace. Każdy starał się, aby jego kartka świąteczna była jak najładniejsza. Prace zostały wykonane różnymi technikami plastycznymi, przy wykorzystaniu dostępnych materiałów. Do wykonania kartki świątecznej zostały wykorzystane również gotowe elementy plastyczne przygotowane przez uczestników warsztatów. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w warsztatach.

Wychowawcy klas I-III

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.