Konkurs plastyczny – kartka świąteczna

W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia ,które kojarzą się nam z choinką ,prezentami oraz z wysyłaniem i składaniem życzeń odbył się w naszej szkole  konkurs plastyczny na najładniejszą kartkę świąteczną .Każdy uczestnik konkursu  starał się ,aby jego kartka świąteczna była jak najładniejsza. Prace zostały wykonane różnymi technikami plastycznymi, przy wykorzystaniu różnych dostępnych materiałów. Najpiękniejsze kartki świąteczne ,to te zrobione własnoręcznie.

Wyniki konkursu plastycznego „Najładniejsza kartka świąteczna”:
1 miejsce- Karol Jurak-Okoń
2 miejsce- Maja Pawlak
3 miejsce- Roksana Zięba  i Wanessa Hałuszka

Wyróżnione osoby: Klaudia Klemiec , Zosia Bakuła i Zuzia Kaczor

Zobaczcie   jakie cuda można  wyczarować przy odrobinie chęci, zaangażowania i  fantazji.

Krystyna Ludwiczak

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.