Debata z profilaktyki uzależnień

4 grudnia uczniowie klasy siódmej wraz z Wychowawcą i Pedagogiem mieli zaszczyt wziąć udział w debacie z profilaktyki uzależnień, która odbyła się w szkołach całej gminy. Prowadzącym debaty był pan Piotr z Centrum Działań Profilaktycznych w Krakowie. Głównym tematem spotkania był alkohol i ogólna wiedza na jego temat. Na początek wszyscy zrobili ankietę wstępną. Kolejnym etapem był quiz dotyczący wiedzy na temat alkoholu, który wygrała jedna z uczennic, choć nie chodziło tu o wygraną tylko dobrą zabawę. Na koniec tego spotkania była ankieta podsumowująca dzisiejszą lekcję. Myślę, że każdy z nich nauczył się dużo nowych rzeczy, które na pewno przydadzą nam się wszystkim w końcu chodzi tu o nasze zdrowie oraz bezpieczeństwo.

Uczestniczka debaty Roksana Zięba

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.