W przedszkolu rozmawiamy o wartościach – kształtujemy wartość przyjaźń i miłość

Okres Bożego Narodzenia to czas, w którym chcemy wszyscy być blisko siebie, to czas sprzyjający przyjaźni i miłości. W ostatnim tygodniu w naszym przedszkolu dużo rozmawialiśmy na ten temat. Dzieci wypowiadały się, czym według nich jest przyjaźń i miłość. Opowiadały z wielkim zaangażowaniem o tym kogo dążą miłością, padały przeróżne odpowiedzi ale zawsze pojawiła się miłość do rodziców, dziadków i rodzeństwa. Nasze przedszkolaki nie mają problemu z określeniem wartości- miłość, czują się kochani, mają też wielu przyjaciół. I tego im życzymy aby zawsze w ich życiu otaczały Ich prawdziwi Przyjaciele i bezinteresowna miłość. Chcąc wyrazić wielką miłość do swoich rodziców dzieci z grupy Smerfy i Biedroneczki, wykonały na wspólnych warsztatach, w przyjaznej atmosferze przepiękne śnieżne kule. Wierzymy, że Rodzicom upominek bardzo się podobał.

Wychowawczynie: grupa Smerfy i Biedroneczki.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.