Warsztaty Bożonarodzeniowe w przedszkolu

W grudniu, jak co roku w naszym przedszkolu są organizowane warsztaty świąteczne. Ten rok jest nieco inny, dlatego nie mogliśmy zaprosić na nie naszych najbliższych, tak więc warsztaty odbyły się przy współpracy wszystkich grup przedszkolnych z naszej szkoły. Celem warsztatów było rozbudzanie aktywności dzieci,  wzmacnianie wzajemnych relacji opartych na szacunku, akceptacji i przyjaźni, rozwijanie zdolności i odczuwanie radości z podejmowanej aktywności umysłowej i plastycznej, a także kształtowanie wrażliwości i ekspresji twórczej. W przyjaznej atmosferze, powstały pełne uroku dekoracje świąteczne. Dzieci z zapałem wykonywały piękne ozdoby, kartki świąteczne, mikołaje, bombki, choinki, itp., wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności.

Wszystkim towarzyszył dobry humor, radość tworzenia ozdób. Ta wspólna praca pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań.

Wychowawczynie oddziałów przedszkolnych

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.