Drodzy Rodzice!

W poniedziałek 18.01.2021r. nasi najmłodsi uczniowie wracają do szkoły. Czekamy na nich z niecierpliwością i wielką tęsknotą.
Szkoła bez dzieci jest pusta i smutna. Ale od poniedziałku będzie tu gwarno i wesoło.
Oczywiście szykujemy się na przyjście naszych milusińskich. Ministerstwo Edukacji i Nauki wraz z MZ i GiS przygotowało wytyczne dla szkół, które przesyłamy do wglądu, są to rekomendacje. Każda szkoła dostosowuje je do swoich potrzeb i możliwości. Jak to u nas będzie funkcjonowało, otrzymacie informację na librusa od wychowawców swoich dzieci.

Drodzy Rodzice! Kochane Dzieci!

Chciałabym Wam bardzo podziękować za ten czas, który jest za nami. Wymagał on od Was dużego wysiłku, zaangażowania i poświęcenia. Wiem od wychowawców klas, że zdaliście egzamin na 6. Jeszcze raz gratuluję i dziękuję. Dziękuję też za współpracę, bo to bez niej nic byśmy nie zrobili. W tym miejscu chciałabym również podziękować nauczycielom – wychowawcom klas i tym, którzy ich zastępowali. Nie ominęły Was kłopoty i trudności, a jednak tak wspaniale poradziliście sobie wszyscy. Dając wyraz solidarności, współpracy i zaangażowania.

WIELKIE DZIĘKI!

Przed nami jednak wciąż dużo pracy i zaangażowania. Piętno zdalnego nauczania odbije się przede wszystkim na najmłodszych. Proszę zatem o dalszą współpracę i realizację zaleceń i wytycznych Pań Wychowawczyń, które zapewne będą kontaktować się z Państwem indywidualnie i dawać wskazówki do pracy w domu, bo jest ona zawsze potrzeba, a w dobie zdolnego nauczania jest bezwzględną koniecznością.
Ale przecież poradzimy sobie razem. W jedności siła! Mamy wspólny cel – jak najlepszy rozwój naszych dzieci.
Dlatego nie martwię się. Życzę zdrowia i jak najszybszego powrotu do normalności.

Pozdrawiam, Ilona Kaźmierska Dyrektor Szkoły

Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla klas I-III szkół podstawowych

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.