Kochane Dzieci!

Huraa, już w poniedziałek spotykamy się w szkole. Wiem, ze większość z Was nie może się doczekać, niektórzy troszeczkę się denerwują. Nie martwcie się, przecież w szkole jest fajnie. Wszyscy na Was czekają, bo jesteście dla nas najważniejsi. Dlatego w poniedziałek pakujemy do plecaka książki, zeszyty i dobre humory. Nie zapominajcie o maseczkach, bo one są bardzo ważne w dobie epidemii. Tęsknimy za Wami i już nie możemy się doczekać poniedziałku.

Kochani uczniowie klas IV-VIII, Wy na razie zostajecie w domu  w dalszym ciągu uczycie się w formie zdalnej. Do tej pory świetnie Wam to wychodzi.
Trzymajcie tak dalej!
Mamy nadzieję, że niedługo wszyscy spotkamy się w szkole.

Serdecznie Was pozdrawiam.
Ilona Kaźmierska- Dyrektor szkoły

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.