Babciu, Dziadku! Dziękuję za to, że jesteś

W tym tygodniu obchodzimy dwa wyjątkowe święta. Dzień Babci i Dziadka. Na świetlicy z młodszymi uczniami przygotowywaliśmy laurki dla dziadków. Muszę przyznać, że były bardzo pomysłowe i prześliczne. Starszych uczniów poprosiłam o to, aby napisali za co są wdzięczni i za co kochają swoich dziadków.  

Więc, KOCHANE BABCIE I KOCHANI DZIADKOWIE, chcemy Wam podziękować za miłość, którą obdarzacie Nas każdego dnia, za ogromne wsparcie, które czujemy pomimo tego, że z niektórymi dzielą Nas kilometry. Dziękujemy za to, że jesteście wtedy, kiedy najbardziej Was potrzebujemy i za pomoc w najtrudniejszych sytuacjach. Jesteśmy wdzięczni za dobre słowo i za wysłuchanie w te trudniejsze dni. Za rozśmieszanie i za zabawę. Za to wszystko co dla Nas robicie. Dziękujemy za to, że jesteście. KOCHAMY WAS!

Joanna Żandarska

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.