Czas powrotów

Pierwszy tydzień nauki po feriach za nami. Tęskniliście? My bardzo. Cieszymy się, że chociaż część z Was do nas wróciła. Co do pozostałych… żyjemy nadzieją i bardzo mocno w to wierzymy, że niedługo i z Wami będziemy mogli się widywać codziennie na szkolnych korytarzach podczas przerw i w klasach na lekcji.  Przyznajcie, że te ferie były wyjątkowe. Ja sama nie pamiętam kiedy ostatnio pogoda obdarowała nas tak piękną, zimową pogodą. Podczas zajęć świetlicowych z uczniami w szkole mogliśmy ten czas spędzić na świeżym powietrzu, lepiąc bałwany i cieszyć się zabawą przy tej wspaniałej aurze. Jak co roku, przygotowujemy dla Was niespodzianki, tym razem była to świetlica szkolna. Teraz są dwie sale. Na jednej z nich będziemy się bawić, przygotowaliśmy dla Was sporo atrakcji. Są tam piłkarzyki, które już znacie ale dodaliśmy też coś innego. Macie teraz do dyspozycji telewizor, bilard, matę do tańczenia i ćwiczeń, a także worek treningowy. Oczywiście nie zapominajmy o grach planszowych. Na drugiej Sali macie do dyspozycji puzzle, klocki i miejsce gdzie możecie w ciszy odpocząć po zajęciach, a także odrobić lekcje. Robimy to wszystko dla Was i jestem pewna, że będziecie o to wszystko dbać.

Joanna Żandarska

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.