Kocham mamę, tatę siostrę, brata i wszystkich…..- nasze wartości: przyjaźń i miłość- ,,walentynkowe” serduszka od Smerfów

Kocham mamę, tatę siostrę, brata i wszystkich….., Tak na ,,walentynkowych” zajęciach wypowiadały się maluszki z grupy Smerfy. Dzisiejsze zajęcia rozpoczęliśmy od zabawy w kalambury. Przedszkolakom dość łatwo przychodziło odgadywanie zagadek związanych z Walentynkami. Na naszych zajęciach pojawiła się również  pacynka ,,Walentynka”. która opowiadała o przyjaźni, o tym, że bardzo lubi swoje koleżanki i kolegów. Małe Smerfy układały walentynkowe puzzle.  Nie mogło również zabraknąć zabawy przy muzyce.  Ten ,,walentynkowy” dzień był dla maluszków kolejną okazją do wspólnej zabawy i pokazania jak dobrze i wesoło jest nam razem. Podczas wspólnie spędzonego czasu w walentynkowym nastroju  okazało się, że naszym przedszkolakom nie obce są  takie pojęcia jak miłość, dobroć, przyjaźń i szacunek do drugiego człowieka. Smerfy na pewno zapamiętają, że warto jest okazywać sympatię i miłość każdego dnia, nie tylko w Walentynki.

Wszystkim życzymy tak szczerej i bezwarunkowej   przyjaźni i miłości jaką okazują nasze wspaniałe przedszkolaki.

Wychowawczyni: Beata Kaszuba

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.