Szkolny Konkurs Kaligraficzny

12.02.2012r. odbył się Szkolny Konkurs Kaligraficzny. Wzięło w nim udział 10 uczniów klas IV – VIII.
Uczniowie kl. IV-V przepisali fragment baśni „Czerwony Kapturek”, a uczniowie kl. VI -VIII- fragment powieści „Stowarzyszenie umarłych poetów” Nancy H. Kleinbaum. Wybór mistrza kaligrafii był niezwykle trudny, ponieważ nadesłane prace były na zbliżonym poziomie. Uczestnicy konkursu włożyli wiele trudu, by starannie i bezbłędnie przepisać wyznaczone teksty. Wielkie brawa!!!. Wszyscy otrzymali oceny celujące z języka polskiego i 10 punktów premii wliczanej do oceny z zachowania. 

Za rok kolejna edycja konkursu. Zachęcamy do  doskonalenia pięknego pisania, bo to ważna i bardzo przydatna umiejętność.

Maria Barys, Mariola Stefaniak

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.