Dzień Kobiet u Smerfów- chłopcy darzą szacunkiem swoje koleżanki

Już od najmłodszych lat, małe przedszkolaki uczą się, obchodzą i przeżywają różne święta. Dziś w najmłodszej grupie obchodziliśmy Dzień Kobiet. Chłopcy do tego święta byli doskonale przygotowani. Rozmawialiśmy o tym, że jest to święto również Ich małych koleżanek. Składając z przejęciem piękne życzenia, chłopcy podarowali dziewczynkom lizaczki koguciki. Z dziewczęcych buziek uśmiech nie schodził przez cały dzień, a mali panowie zachowywali się jak prawdziwi dżentelmeni, byli grzeczni i mili.

Dziewczynki, w tym dniu zaskoczyły również swoich kolegów. Dzięki małej podpowiedzi Pani, usłyszały, ze za dwa dni obchodzimy Dzień Mężczyzn. Dlatego postanowiły już dziś złożyć swoim kolegom życzenia i również podarowały chłopcom upominek. Wszyscy dziś byli bardzo szczęśliwi. Małe Smerfy nauczyły się jak pięknie jest sprawić komuś radość i podarować koledze czy koleżance upominek. Po raz kolejny pokazały, ze potrafią okazać szacunek drugiej osobie i złożyć życzenia z okazji święta.

Wychowawczyni: Beata Kaszuba

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.