Certyfikat Akademii Bezpiecznego Puchatka

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XII -tej edycji programu edukacyjnego Akademia Bezpiecznego Puchatka. Program skierowany był do uczniów klasy pierwszej i obejmował tematykę związaną z bezpieczeństwem. W ramach programu prowadzono zajęcia dla uczniów z tematów bezpieczeństwa w szkole, na drodze, w domu oraz w internecie. W trakcie realizacji programu skupiano się na takich wartościach jak bezpieczeństwo i odpowiedzialność za siebie i innych. Po zrealizowaniu programu edukacyjnego,uczniowie zweryfikowali swoją wiedzę w Ogólnopolskim Teście Bezpieczeństwa. Nasza  szkoła otrzymała certyfikat „Akademii Bezpiecznego Puchatka”, a uczniowie okolicznościowe dyplomy.

Certyfikat – Akademia bezpiecznego Puchatka

Dyplom akademia Puchatka

Wychowawca Krystyna Ludwiczak

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.