Fascynujący świat zwierząt objętych ochroną w Polsce – młodzi przyrodnicy z wizytą online w CEEiRJ w Szczecinku

Uczniowie klasy drugiej po raz kolejny uczestniczyli w zajęciach online zorganizowanych przez Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku. Z zainteresowaniem oglądali prezentację multimedialną o różnych gatunkach zwierząt występujących w Polsce i będących pod ochroną. Poszerzyli swoją wiedzę o wiele ciekawych informacji dotyczących ochrony środowiska. Największym zainteresowaniem wśród uczniów cieszył się pokaz eksponatów omawianych zwierząt. Atrakcyjne  materiały dydaktyczne pozwoliły dzieciom na utrwalenie zdobytej wiedzy przyrodniczej. Młodzi przyrodnicy rozwinęli swoje zainteresowania poznając fascynujący świat zwierząt objętych ochroną.

Wychowawca Kamila Jakubowska

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.