Światowy Dzień Matematyki w klasie II

12 marca uczniowie klasy drugiej wzięli udział w zmaganiach matematycznych w ramach Światowego Dnia Matematyki. Korzystając z platformy edukacyjnej Matematyczne ZOO sprawdzali swoje umiejętności w zakresie tabliczki mnożenia i dzielenia. Uczennica, która osiągnęła  maksymalną liczbę punktów otrzymała tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia i Dzielenia. Uczniowie rozwiązywali również krzyżówki, rebusy, łamigłówki i zagadki  matematyczne. Wszyscy doskonale poradzili sobie z matematycznymi zadaniami. Największym zainteresowaniem cieszyły się gry edukacyjne: warcaby, szachy, domino oraz inne gry planszowe. Atrakcyjne  zabawy pozwoliły dzieciom na utrwalenie zdobytej wiedzy oraz rozwijanie zainteresowań matematycznych.

Wychowawca Kamila Jakubowska

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.