Laurka dla Julci od przedszkolaków

21 marca to dla naszych przedszkolaków dzień szczególny. Razem z naszymi maluchami zastanawialiśmy się dlaczego akurat w poniedziałek założyliśmy do przedszkola dwie różne skarpetki. Szybko uzyskaliśmy odpowiedź na to pytanie. Nasze przedszkolaki doskonale wiedziały, że różne skarpetki są symbolem Święta Ludzi Niezwykłych, ludzi z Zespołem Downa. Temat ten jest bliski naszym przedszkolakom, gdyż przez kilka lat do naszego przedszkola uczęszczała nasza kochana Julcia, którą zawsze mile wspominamy i o której pamiętamy. Nasze przedszkolaki bardzo chciały zrobić Julci niespodziankę, która udała nam się w stu procentach. Z ogromnym zaangażowaniem  i przejęciem wykonaliśmy dla Julci laurkę, na której pojawiły się różnokolorowe skarpetki, jako symbol ludzi niezwykłych. Z naszą niespodzianką czekaliśmy na kochaną Julcię na boisku szkolnym. Przejęte przedszkolaki wręczyły laurkę i upominek. Radość nasza była ogromna, kiedy zobaczyliśmy szczęśliwą Julcię. Wzorowe zachowanie naszych przedszkolaków po raz kolejny pokazało nam, że tolerancja, akceptacja, szacunek to wartości doskonale im znane. Dziękujemy Julci, że odwiedziła nasze przedszkole i życzymy dużo zdrowia, radości, miłości i szczęścia w każdym dniu.

Wychowawczynie oddziałów przedszkolnych

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.