Zajęcia online klasy III w CEEiRJ w Szczecinku

Uczestnictwo w zajęciach edukacyjnych w centrum edukacji  to w naszej szkole mała tradycja. Co roku, chętnie tam jeździmy i bierzemy udział w proponowanych nam lekcjach. W tym roku troszeczkę zatęskniliśmy za tymi zajęciami, ale z ciekawą inicjatywą wyszedł dyrektor placówki, pan Radosław Wąs i umożliwił nam zajęcia online. Chyba byliśmy pierwszymi, którzy zapisali się na te zajęcia. Chętnie, w każdy piątek na trzeciej godzinie lekcyjnej, zasiadamy w swoich  ławkach i poszerzamy wiedzę z zagadnień, które nas interesują. Wcześniej oczywiście głosujemy, o czym chcielibyśmy posłuchać na kolejnych lekcjach. Omówiliśmy już wulkany,  zabójcze żaby  i żarłoczne piranie oraz zanieczyszczenia, a w szczególności smog. Teraz z niecierpliwością czekamy na lekcję z badaniem wody. Tam będzie dużo doświadczeń, a my uwielbiamy je  najbardziej.

Uczniowie klasy III

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.