„Wnikliwy obserwator przyrody”

Ze względu na naukę zdalną oraz brak możliwości uczestniczenia w zajęciach w szkole, Samorząd Uczniowski ogłosił nietypowy sposób powitania Wiosny- konkurs fotograficzny pt. „Wnikliwy obserwator przyrody „. Konkurs polegał na wykonaniu fotografii przedstawiającej nadchodzącą wiosnę i jej urok.  Młodzi adepci sztuki (jaką jest fotografia) dostrzegli niezwykłe detale otaczającej nas przyrody. Przez tydzień napłynęło mnóstwo prac przedstawiających to, czym ta pora roku zachwyca najbardziej: zielone pąki drzew, wierzbowe bazie, kwitnące krokusy i przebiśniegi. Uczniowie po lekcjach wyruszyli do swoich ogródków, na pobliskie pola i łąki w poszukiwaniu najciekawszych obiektów do uwiecznienia na zdjęciu. Dzięki nim możemy wszyscy podziwiać budzącą się do życia przyrodę. Poniżej możemy obejrzeć galerię zdjęć wykonanych przez uczniów klas IV-VIII. Ze względu na kłopot w wyborze najpiękniejszych fotografii ( bo wszystkie były piękne!) komisja uznała, że wszystkie prace zasługują na wyróżnienie. Do grona „młodych fotografów” należą:

Maja Jachowicz, Zosia Bakuła, Jakub Bugaj, Zosia Płóciennik, Kamil Baczyński, Oliwka Biesiada, Karolina Robak, Oliwia Gumieniczuk, Maja Budyś, Oskar Sobkowiak, Oskar Tomczak, Julka Jabłońska, Rajan Rynkiewicz, Andrzej Rynkiewicz, Klaudia Klemiec, Ola Wajda, Julka Goszczyńska, Julka Brajer, Dominika Subkowska

Również dla najmłodszych przygotowaliśmy konkurs. Zadaniem uczniów było wykonanie portretu Pani Wiosny dowolną techniką. Otrzymaliśmy piękne prace i tu pomogła nam pani K.Ludwiczak, która oceniła wkład pracy każdego artysty i wyróżniła:

I miejsce – Karolina Wajda klasa II
II miejsce Maja Dana klasa I
III miejsce Dagmara Jarosz klasa I

Wyróżnienie:

Antek Lech

Gratulujemy wszystkim i zapraszamy do udziału w nastepnych konkursach.

Opiekunowie SU: M.Stefaniak, M.Barys

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.