Pisanki, zajączki, kurczaczki czyli wielkanocne ozdoby Smerfów i Biedroneczek

Wielkanocne przygotowania u Smerfów i Biedroneczek ruszyły pełną parą. Ogromna ilość naszych pomysłów z każdym dniem była realizowana. Powstały zajączki, pisanki, kurczaczki. Kolorową bibułę, kolorowy papier, patyczki, koraliki i wiele innych rzeczy Smerfy i Biedroneczki z ogromną radością i zaangażowaniem zamieniły w przepiękne ozdoby wielkanocne. Wielkanocne zajączki usiadły na szkolnym drzewku, pisanki zawisły na naszej przedszkolnej tablicy a kurczaczki spoglądają na nas z okienka. Cykl zajęć był również doskonałą okazją do poznawania tradycji wielkanocnych. Zabawy w skojarzenia, układanie puzzli dały możliwość maluszkom lepszego zrozumienia tematu nadchodzących świąt. Wspólne warsztaty pokazały umiejętność współpracy w grupie. Zajęcia przebiegały w miłej i świątecznej atmosferze.

 Smerfy i Biedroneczki wraz ze swoimi paniami życzą wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych. Do szybkiego zobaczenia!

Wychowawczynie: Agnieszka Adamajć, Beata Kaszuba

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.