Sport to zdrowie!

Czy każdy uczeń naszej szkoły jeszcze o tym pamięta? Aktywność fizyczna, spontaniczna czy zorganizowana, poprawia kondycję psychiczną młodego człowieka i wytwarza endorfiny, zwane hormonem szczęścia, które powodują doskonały nastrój. Klasa III podczas nauki zdalnej, chce wszystkich zachęcić do ciągłego uprawiania sportu. To nic, że nie możemy wyjść na boisko, co by każdemu najbardziej odpowiadało. Postarajmy się we własnym pokoju popracować nad kondycją fizyczną. Wyciągnijmy nasze piłeczki, skakanki i maty. Włączmy muzykę i samodzielnie przeprowadźmy rozgrzewkę własnego autorstwa lub  potańczmy z siostrą lub bratem. Możemy jeszcze włączyć gimnastykę w internecie i już profesjonalnie podejść do treningu. Zapraszamy! My trzecioklasiści, próbujemy wszystkiego! 

Wychowawca Brygida Steffen

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.