Niezwykła lekcja przyrody

Uczniowie klasy drugiej uczestniczyli w niezwykłej lekcji przyrody zorganizowanej przez Centrum Edukacji i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku. Z zainteresowaniem oglądali ciekawą prezentację multimedialną o różnych gatunkach płazów pod ochroną występujących w Polsce.  Poznali fascynujące gatunki żab trujących i zabójczych. Poszerzyli swoją wiedzę o wiele ciekawych informacji dotyczących drapieżnych ryb, ich budowy, sposobów odżywiania oraz miejsc występowania. Poznali również  ciekawostki i mało znane informacje o różnych gatunkach piranii. Udział w zajęciach pozwolił uczniom pogłębić zainteresowania przyrodnicze o płazach i rybach oraz zainspirował do dalszego poznawania świata przyrody.

Wychowawca Kamila Jakubowska

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.