Wyniki konkursu na Ozdobę Wielkanocną

Kochani,

wiemy, że kazaliśmy Wam trochę czekać na ogłoszenie wyników konkursu. Trwało to tak długo, ponieważ mieliśmy ogromny problem z wyborem najlepszej ozdoby. Widzimy, że każdy z Was włożył ogrom pracy i serca w wykonanie tej najpiękniejszej. W związku z tym, że wszystkie bardzo nam się podobały i biorąc pod uwagę nie tylko wygląd, ale i zaangażowanie i starania jakie włożyliście w wykonanie prac, podjęliśmy decyzję, że wszyscy otrzymują pierwsze miejsce. Nie jesteśmy w stanie wybrać tej jednej najlepszej, ponieważ wiemy, że tym sposobem skrzywdzilibyśmy innych. Dlatego taka decyzja. Nagrody otrzymacie po powrocie do szkoły.

Wszystkim, którzy przesłali pracę bardzo dziękujemy i gratulujemy. Wasze ozdoby są naprawdę śliczne i pewnie były główną ozdobą Waszych domów podczas Wielkanocnych Świąt.

Poniżej przesyłamy zdjęcia wszystkich prac.

Joanna Żandarska, Andrzej Tarasewicz

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.