Rekordy świata przyrody – zajęcia przyrodnicze w klasie drugiej

Uczniowie klasy drugiej uczestniczyli w bieżącym roku szkolnym w cyklu zajęć edukacyjnych zorganizowanych przez Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior  w Szczecinku. 30 kwietnia odbyły się zajęcia podsumowujące wiedzę przyrodniczą zdobytą podczas całorocznych zajęć. Tematem przewodnim spotkania był przegląd różnorodnych  gatunków zwierząt od bezkręgowców do ssaków. Podczas ciekawej prezentacji multimedialnej uczniowie poznali rekordy świata przyrody. W czasie zajęć uczniowie wykazali się bogatą wiedzą, chęcią poznawania świata oraz pogłębili swoje zainteresowania przyrodnicze. Kolejne zajęcia ekologiczno-przyrodnicze  zorganizowane  przez CEEiRJ odbędą się w przyszłym roku szkolnym.

 Wychowawca Kamila Jakubowska

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.