Kochane Dzieci!

Hura, ale się cieszymy. Nareszcie wracacie do szkoły. Bardzo się za Wami stęskniliśmy i nie możemy się doczekać kiedy staniecie w naszych progach, a my z wielką radością będziemy mogli Was powitać. Nie obawiajcie się niczego. Nikt nie będzie Was pytał, ani robił sprawdzianów czy kartkówek. Oczywiście wszyscy Ci, którzy będą chcieli poprawić oceny, otrzymają pomoc nauczyciela i będą mieli taką możliwość. Jednak najważniejsze teraz jest to, że musimy się sobą nacieszyć, rozmawiać, spędzać wspólnie czas, korzystać z pięknej pogody, terenów zielonych przy szkole, których przecież nie brakuje. Nie zapominajcie o kiełbasce i bułeczce pierwszego dnia powrotu do szkoły. Jeżeli pogoda dopisze, będzie czekać na Was ognisko.

Oczywiście wszystkie wcześniejsze zasady DEZYNFEKCJA, DYSTANS I MASECZKI będą musiały być zachowane. Ale to przecież nie przeszkodzi nam w dobrej, wspólnej zabawie i nauce.

A zatem do zobaczenia NASZE KOCHANE DZIECI.

 Dyrektor i Nauczyciele

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.