Kubusiowi Przyjaciele Natury 2020/2021

Uczniowie naszej szkoły z klas I-III wzięli udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym o tematyce ekologicznej „Kubusiowi Przyjaciele Natury”, uzyskując certyfikat potwierdzający udział w tym projekcie. W programie uczestniczyło łącznie 52 uczniów. Celem programu była proekologiczna edukacja dzieci i zachęcanie do aktywności fizycznej. W tym roku uczniowie podczas zajęć nauczyli się troszczyć  o środowisko naturalne, poznali podstawowe zasady ekologii. Dzieci dowiedziały się też dlaczego należy jeść warzywa i owoce oraz jakie korzyści płyną z przebywania na świeżym powietrzu. Poprzez realizację programu „Kubusiowi Przyjaciele Natury” kształtujemy i wyrabiamy u dzieci proekologiczne nawyki, uczymy  właściwego stosunku do otaczającego nas świata przyrody, opanowania podstawowych elementów wiedzy przyrodniczo-ekologicznej.

Certyfikat Kubusiowi Przyjaciele Natury

Wychowawcy klas I-III

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.