Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

INFORMACJA DLA UCZNIÓW:

Kochane Dzieci!

Stęskniliśmy się za Wami i nie możemy się już doczekać spotkania na Uroczystym rozpoczęciu nowego roku szkolnego.
Czekamy na Was w środę 1.09.2021r. o godz. 8:00 na hali sportowej. Pamiętajcie o zabraniu ze sobą maseczek, dezynfekcji rąk przy wejściu do szkoły i dobrym humorze na rozpoczęcie nowego roku.

Do zobaczenia Dyrektor i Nauczyciele.

  1. Przedszkolaki 3,4,5 i 6-latki nie przyjeżdżają na rozpoczęcie roku szkolnego. Spotykamy się z Wami 2.09.2021r.
  2. Uczniowie klas I-VIII spotykają się ze swoimi wychowawcami na hali sportowej.
  3. W uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego ze względu na bezpieczeństwo mogą wziąć udział tylko uczniowie. Jedynym wyjątkiem są dzieci kl. I i ich Rodzice, którzy mogą wspólnie przybyć na uroczystość. Ten dzień jest dla Was bardzo ważny, dlatego chcielibyśmy abyście mieli możliwość spędzić go razem.
  4. 1.09.2021r. obowiązuje rozkład jazdy autobusów, nowy, zaktualizowany na rok szkolny 2021/2022 (przyjazd dzieci do szkoły) – powrót wg poniższego rozkładu:

Autobus I

Dojazd do szkoły:

Sitno – 6.55
Dziki – 7.05
Leśniczówka – 7.20
Miękowo – 7.30
Wilcze Laski – 7.45

Powrót ze szkoły:

9.05 – Miękowo –Leśniczówka
9.20 – Wilcze Laski
9.40 – Dziki – Sitno

 

Autobus II

Dojazd do szkoły:

6:55 – Mosina kol. I
7:00 Mosina
7: 05 – Mosina kol II
7: 10 – Jelenino kol.
7: 20 – Jelenino wioska
7:35 – Szczecinek

Dojazd ze szkoły:

9:10 – Szczecinek
9: 25 – Mosina
9:30 – Mosina kol.
9.35 – Jelenino kol
9:40 – Jelenino wioska

 

DRODZY RODZICE:

Rozpoczynamy nowy rok szkolny. Dziękując Wam za współpracę w poprzednim roku, liczymy na równie owocną i w tym nadchodzącym. Czekają nas wspólne wyzwania. Jednakże mamy już doświadczenie. Dlatego jesteśmy pełni nadziei i wiary, że razem zrealizujemy założone zadania i cele. Pamiętajcie, że zawsze jesteśmy otwarci na potrzeby i problemy dzieci. Dlatego, jeżeli takie są czy będą  prosimy o informacje o nich abyśmy mogli pomóc.

Drodzy Rodzice!

Jak w poprzednim roku szkolnym wszystkie zasady postępowania ujęte są w Procedurze zapewnienia bezpieczeństwa w trakcie pandemii w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Turowie w zakładce DOKUMENTY. Proszę o przypomnienie sobie tych zasad. Prosimy również o to, abyście codziennie, skrupulatnie obserwowali swoje dzieci przed pójściem do szkoły. BARDZO WAŻNE JEST, aby dziecko posiadające objawy chorobowe infekcji górnych dróg oddechowych (katar, kaszel, gorączka) POZOSTAŁO W DOMU. Jeżeli takie objawy u dziecka pojawią się w szkole, będziemy Państwa informować i bardzo prosimy, abyście w takim przypadku bezzwłocznie odebrali dziecko ze szkoły.Będziemy również przez dzieci przekazywać dla Państwa zgody i oświadczenia niezbędne do funkcjonowania w szkole ustalonych procedur, zaleceń i wytycznych na czas pandemii (najbliższe dotyczące szczepień dzieci i ewentualnie chętnych Państwa). W takich przypadkach bardzo prosimy o podpisanie i dopilnowanie, aby dzieci przynosiły je ze sobą do szkoły i przekazywały dla wychowawców klas.
Będziemy z Państwem w ciągłym, bieżącym kontakcie poprzez wychowawców klas. Głównym komunikatorem, jak w poprzednim roku szkolnym będzie Librus, telefon, strona internetowa szkoły i Facebook. Pierwsze spotkanie z Państwem planujemy w drugim tygodniu września – o szczegółach poinformujemy.
Życzymy dużo zdrowia, liczymy na dalszą owocną współpracę, serdecznie pozdrawiamy i mówimy do zobaczenia i usłyszenia.

Dyrektor i Nauczyciele

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.