Rozpoczęcie roku szkolonego 2021/2022

             Tak niedawno rozstaliśmy się, a znów nadszedł czas powrotu do szkół. Za nami dwa miesiące wspaniałych beztroskich wakacji. Nie tak łatwo było pożegnać plaże tonące w słońcu, błękit nieba, ścieżki górskie, zielone lasy, szalone przygody, wakacyjnych przyjaciół. 

            1 września 2021r. zabrzmiał pierwszy dzwonek, a mury Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Turowie wypełnił gwar wracających po wakacyjnych wojażach uczniów. Wakacje się skończyły, a szkoła znów wzywa nas do klas, do nauki, do zabawy, do przygody. Po wspólnym odśpiewaniu  hymnu narodowego, dyrektor szkoły pani  Ilona Kaźmierska powitała uczniów, nauczycieli oraz rodziców uczniów klasy I, którzy zebrali się na hali sportowej. Pani dyrektor nawiązała do trudnego czasu pandemii, przypomniała o zachowaniu bezpieczeństwa i obowiązujących zasadach  i procedurach. Życzyła wszystkim uczniom, aby nadchodzący rok szkolny 2021/2022 był pełen pozytywnych emocji, wytężonej pracy, inspirujących spotkań z nauką, natomiast uczniom klasy VIII powodzenia podczas pisania końcowego egzaminu. Na zakończenie pani dyrektor wręczyła Stypendia Wójta Gminy Szczecinek za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2020/2021.

Mariola Stefaniak

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.