Nasz wymarzony dzień – Dzień Przedszkolaka

Już od samego rana przejęte przedszkolaki  czuły, że będzie to dzień pełen atrakcji. I tak też było. Pokonanie sensorycznego toru przeszkód było nie lada wyzwaniem. Lecz cóż to dla naszych przedszkolaków?? Poradziły sobie wyśmienicie pokonując wszelkie przeszkody wykazując wzorową sportową postawę. Okrzyki, salwy śmiechu, skupienie to oznaka że sensoryczny tor bardzo przypadł dzieciom do gustu. Po torze następną atrakcją przygotowaną dla dzieci były bilety do kina, oglądanie bajki i oczywiście chrupiący pachnący popcorn. Przedszkolaki były pod ogromnym wrażeniem. Lecz na tym nie koniec. Fotobudka to następna super zabawa dla naszych przedszkolaków. Dzieci z radością przebierał się w wybrane przez siebie stroje, a do zdjęć pozowały jak prawdziwi modele. Na koniec zabawy każde dziecko otrzymało medal z okazji Dnia Przedszkolaka. Dziękujemy również Pani Dyrektor, która zawsze o nas pamięta i wszystkich poczęstowała zdrowymi pysznymi lizaczkami. To był fantastyczny dzień. Wszystkie przedszkolaki bardzo cieszyły się z tego dnia i szczęśliwe powróciły do swoich domów. A już niedługo kolejne święta w naszym przedszkolu. Przeżyjemy je również wspaniale, jak przeżyliśmy Dzień Przedszkolaka.

Wychowawczynie Oddziałów Przedszkolnych

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.