Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania 2021

29 września po raz kolejny obchodziliśmy w naszej szkole Ogólnopolski  Dzień Głośnego Czytania. Patronką tego niezwykłego wydarzenia jest  Janina Porazińska, wybitna pisarka, która wiele swoich  książek napisała z myślą o dzieciach. Data 29 września  jest związana  z urodzinami wybitnej pisarki. Uczniowie aktywnie włączyli się w obchody  Dnia Głośnego Czytania. W klasie trzeciej odbyły się zajęcia czytelnicze. Zaproszeni  goście czytali uczniom  fragmenty wybranych książek Janiny Porazińskiej. Uczniowie również z wielkim zaangażowaniem włączyli  się w akcję głośnego czytania, prezentując  wybrane przez siebie utwory  literackie. Z uwagą słuchali, czytali i odpowiadali na zadawane pytania. Poznali również różne nowości książkowe. Spotkanie przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze.

 Kamila Jakubowska

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.