Patrol Ekologiczny klas I-III

Wychodząc naprzeciw organizowanej akcji „Sprzątanie Świata” w poniedziałek 18 września uczniowie klas I-III wzięli udział w Patrolu Ekologicznym. Uczniowie obserwując przyrodę w najbliższym otoczeniu szkoły zwracali uwagę, czy otaczający szkołę teren jest czysty. Akcja ta odbyła się w formie zabawy. Dzieci dowiedziały się, że należy dbać o przyrodę, chronić ją, by korzystać z jej walorów. Tegoroczne działania uświadomiły pierwszoklasistom i przypomniały starszym uczniom klasy II i III, że wyrzucone szklane i plastikowe butelki, foliowe torby i opakowania po produktach spożywczych, stwarzają bezpośrednie zagrożenie dla naszego środowiska. Celem tej akcji jest nie tylko usunięcie śmieci z Naszego otoczenia, ale przede wszystkim wzrost świadomości uczniów i zainspirowanie społeczeństwa do działań zmierzających ku poprawie środowiska naturalnego.

Wychowawcy klas I-III

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.