Koncert wiolonczelowy – Dzień Muzyki w klasie trzeciej

7 października uczniowie klasy trzeciej  obchodzili  Międzynarodowy Dzień Muzyki. Z tej okazji w klasie trzeciej został zorganizowany Festiwal Piosenki Klasowej. Uczniowie przepięknie zaśpiewali przygotowane przez siebie utwory. Najwięcej braw otrzymał Gabriel Burdziak, który po raz kolejny wspaniale zaprezentował swoje umiejętności wokalne na małej scenie klasowej. Uczniowie z przyjemnością wysłuchali wspaniałego koncertu wiolonczelowego wykonanego  przez  Polę Sepioło. Odbyły się również pokazy tańca. Uczennica Julia Włoch zaprezentowała układ taneczny i zachęciła wszystkich do kreatywnej zabawy muzyczno – ruchowej. Wszyscy świetnie bawili się  przy dźwiękach muzyki. Uczniowie klasy trzeciej z dużym zaangażowaniem rozwijają swoje talenty taneczne,wokalne i instrumentalne.

Kamila Jakubowska

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.