„Pinokio” – spektakl Teatru Artenes

26 października uczniowie klasy II i III uczestniczyli w spektaklu teatralnym „Pinokio” w wykonaniu Teatru „Artenes” z Wrocławia. Dzieci oglądając przedstawienie teatralne dowiedziały się, że w życiu  ważne  jest szczęście rodzinne, właściwy wybór wartości oraz prawdomówność. Poznając przygody głównego bohatera przekonały się, że kłamstwo nie popłaca  oraz warto słuchać rad starszych i bardziej doświadczonych osób. Każdy może zmieniać się na lepsze poprzez zdobywanie życiowych doświadczeń. Pogodne piosenki, multimedialne efekty sceniczne oraz sposób prezentacji głównego bohatera zapewniły dzieciom dobrą zabawę. To wyjątkowe przedstawienie okazało się doskonałą lekcją wychowania. Spektakl wzbudził wiele pozytywnych emocji o czym świadczyły uśmiechy i komentarze po zakończonym przedstawieniu.

Kamila Jakubowska

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.