Akcja „Czytam sobie”

W miesiącu listopadzie przy współpracy z Biblioteką Publiczną uczniowie klas młodszych wzięli  udział w cyklicznej akcja pt: „ Czytam sobie „ .Akcja ma na celu zaszczepić u dzieci pasję do czytania. Seria : Czytam sobie”zawiera 3 poziomy przyporządkowane dla poszczególnych klas ( 1 poziom-kl 1 ,2 poziom-kl 2, 3 poziom-kl 3). Poziomy te stworzone są z myślą o dzieciach ,które potrafią już samodzielnie czytać , a sama lektura pozwala im rozwijać ich pasje. Dzisiaj dzieci samodzielnie czytały książki przeznaczone dla poszczególnych grup, rozwiązywali przygotowane zagadki i karty pracy. Otrzymali też zakładki do książek i zawieszki na drzwi informujące o tym ,że dziecko czyta i nie należy mu przeszkadzać.

Wychowawcy klas I-III

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.