11 listopada Narodowe Święto Niepodległości

W naszej szkole 12 listopada obchodziliśmy najważniejsze święto narodowe związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości po 123 latach zaborów.

To wyjątkowe święto narodowe, które dla Polaków wiąże się ze wspomnieniami            

i emocjami , obchodzimy je z szacunkiem i powagą. Dla podkreślenia uroczystego charakteru tego dnia nasi uczniowie do szkoły przyszli w strojach galowych. W tym dniu dzieci przypomniały sobie symbole narodowe ( obejrzały film ), wykonały z wielkim zaangażowaniem prace plastyczno- techniczne , kodowały obrazki oraz wykonały karty pracy związane z 11 listopada. Obejrzeliśmy w klasach przygotowany i nagrany przez uczniów starszych klas apel poświęcony Świętu Niepodległości. Słuchaliśmy i śpiewaliśmy pieśni patriotyczne.

Wychowawcy klas I-III

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.