Klasa VIII – do egzaminu

—————— Rok szkolny 2019/2020 ——————

Centralna Komisja Egzaminacyjna przygotowała pakiet materiałów dla 8-klasistów. Codziennie o 9:00 nowe zadania z polskiego, matematyki i angielskiego, o 15:00 – rozwiązania! Zapraszamy już od jutra, 16 marca na stronę

www.cke.gov.pl#egzaminósmoklasisty #CKE #egzami

Drodzy Ósmoklasiści,

Pi-stacja to portal oferujący darmowe wideolekcje z matematyki, który z myślą o uczniach, którzy w najbliższych tygodniach będą realizować program nauczania poza szkołą, zaplanował webinary (szkolenia) powtórkowe dla ósmoklasistów, które tak jak wszystkie zasoby projektu będą udostępnione za darmo – poniżej szczegółowy harmonogram:

19 marca – https://youtu.be/e4JdOzkk7YI
26 marca – https://youtu.be/OunQ6Zg1UWs
2 kwietnia – https://youtu.be/CyT4zfKupeE
7 kwietnia – https://youtu.be/bze0cM-FbRk
16 kwietnia – https://youtu.be/0Ace5wW4NBM

Wszystkie spotkania będą zaczynać się o godz. 19.00.

Dołącz do nas na FB:  https://www.facebook.com/events/2921056361270986/

Aby wziąć w nich udział, nie trzeba się rejestrować. Wystarczy punktualnie zjawić się na kanale https://YouTube.com/c/PistacjaMatematyka

klikając na link wskazany przy wybranym terminie.

W trakcie godzinnych spotkań zespół Pi-stacji będzie na żywo rozwiązywać zadania z tematów, które zawsze sprawiają uczniom najwięcej trudności.

Jakie tematy pojawią się na powtórkach? Ósmoklasiści będą mieli okazję powtórzyć procenty, pierwiastki, potęgi, zadania tekstowe, dowody czy geometrię przestrzenną. Już teraz więcej „pewniaków egzaminacyjnych” można znaleźć w materiale „Powtórka last minute przed egzaminem” pod linkiem:

https://pistacja.tv/jak-uczyc-sie-z-wideolekcji

 

Komentarze są wyłączone.