START

—————— Rok szkolny 2019/2020 ——————

Drodzy Rodzice!

Liczymy na Wasze wsparcie.

Jest to sprawdzian dla nas wszystkich. Wierzymy w to, że dopilnujecie Państwo aby ten trudny dla nas wszystkich czas przebiegał zgodnie z wytycznymi Rządu. Dlatego przypominam, że zajęcia w szkole zostały odwołane po to, aby dzieci odizolować od innych. Zatem dzieci nie powinny wychodzić z domu, wiemy że nie będzie to proste zadanie. W ostateczności Minister Zdrowia dopuszcza spacery, ale w miejscach odosobnionych, nie wolno spotykać się w grupach. Nie jest to czas na wyjścia do galerii, ani na wyjazdy. To czas naszego obywatelskiego egzaminu. Jest to również czas na pracę indywidualną dzieci. Prosimy Państwa o wsparcie i o dopilnowanie aby dzieci realizowały to, co przygotowali dla nich nauczyciele (materiały dostępne od poniedziałku 16.03 na stronie internetowej szkoły zsturowo.pl ). Zapewne będzie to z korzyścią dla Waszych dzieci, a przecież wszystkim nam o to chodzi.

Życzymy zdrowia dla całej rodzinki. Nie martwmy się, tylko dostosowujmy do zaleceń, a wszystko będzie dobrze.

 

Ilona Kaźmierska

Dyrektor Szkoły

Kochane Dzieci!

Otrzymaliście 2 dni dodatkowego odpoczynku od zajęć szkolnych. My w tym czasie przygotowywaliśmy dla Was materiały do pracy z poszczególnych przedmiotów  (dostępne od poniedziałku 16.03 na stronie szkoły zsturowo.pl ) w zakładce „Zadania dla uczniów na czas pobytu w domu” znajdziecie materiały, które pomogą Wam powtórzyć i utrwalić przerabiany materiał. Będą też nowe tematy do samodzielnego opracowania. Przygotowane materiały będą w formacie PDF. Rozwiązania wpisujcie do zeszytów przedmiotowych. Wasza kreatywność, obowiązkowość i praca, po powrocie do szkoły będzie przez nauczycieli sprawdzana i wynagradzana oceną.

A zatem do pracy… Można podreperować sobie oceny. Pokażcie jacy jesteście mądrzy. My w Was wierzymy. Macie okazję do powtórki przerobionego materiału i wykazania się kreatywnością, pomysłowością i praktycznymi umiejętnościami poszukiwania wiedzy w Internecie. Wierzymy też w Waszą obywatelską postawę, odpowiedzialność i patriotyzm przejawiający się dostosowaniem do zaleceń, a więc nie wychodzeniem na dwór, nie spotykania się w grupie, dbaniem o higienę. Tęsknimy za Wami i życzymy Wam dużo zdrówka.

I pamiętajcie, działajcie według zasady: MOGĘ, POTRAFIĘ, ZROBIĘ i koniec tematu.

Dyrektor i Nauczyciele Szkoły

Komentarze są wyłączone.